Ładowanie...

Wpisz, by szukać

Finanse Promocje bankowe

150 zł za założenie konta w mBanku!

udostępnij

Tylko dla nowych klientów, czyli dla osób nieposiadających żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku od 1.01.2017.

 

Należy do 30.10.2019 złożyć wniosek o eKonto wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”. W promocji biorą udział tylko rachunku indywidualne (bez współposiadacza).

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zdobyć 100 zł powinniśmy zapewnić „wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Powinniśmy wykonać też min. 5 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w sierpniu mamy czas do końca września). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca października).

50 zł za powtórkę

Należy powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w kolejnym miesiącu kalendarzowym. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą debetową październiku.

Bonus za transakcje zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca.

Przysięgamy - żadnego spamu! Dołącz do newslettera.

Invalid email address

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *